info@colostrumpolska.pl

+48 731 144 441

100%
Naturalne i zdrowe składniki
Współpraca z najlepszymi
Gospodarstwami rolnymi w Europie
Zdrowie
Odporność, witalność i uroda

O nas

Czym się zajmujemy?

Colostrum Polska sp. z o.o. to jedna z nielicznych firm na świecie, działająca w niszowym segmencie mleczarstwa i biotechnologii, specjalizując się w dziedzinie badań i rozwoju nad colostrum bovinum jako głównego składnika dla producentów suplementów diety dla ludzi, kosmetyków oraz pasz i lekarstw dla ludzi i zwierząt.

Czytaj więcej

Nasze produkty - sklep

Colostrum Max 40% IgG Immuno First Aid

Każda dawka Colostrum to życiodajne substancje, które zapewniają organizmowi zdolność do życia i obrony przed inwazją wrogich mikroorganizmów oraz toksyn obecnych w środowisku.

Czytaj więcej

Colostrum Maść Immuno First Aid

Regeneracyjny krem o lekkiej konsystencji stworzy na skórze naturalny opatrunek ochronny – Colostrum i drogocenne dodatki odmłodzą cerę i usuną podrażnienia.

Czytaj więcej

Colostrum Krem Immuno First Aid

Pielęgnacyjny krem do twarzy zawiera składniki będące odpowiedzią na wszystkie kluczowe potrzeby skóry – odżywia, nawilża i przeciwdziała starzeniu.

Czytaj więcej

Colostrum Junior 40% Immuno First Aid

Receptura suplementu stworzonego dla najmłodszych jest oparta o najwyższej jakości, pełnowartościowe Colostrum Bovinum i została uzupełniona witaminą C oraz cynkiem.

Czytaj więcej

Aktualności

Administrator

10.04.2019

Colostrum dla dzieci

Zdrowie to podstawowa wartość w naszym życiu, szczególnie drogocenna kiedy dotyczy naszych pociech. Tworząc serię produktów Colostrum 40% Immuno First Aid, nie zapomnieliśmy o odbiorach należących do najmłodsz

Czytaj więcej

Administrator

10.04.2019

Colostrum - opinie lekarzy

Colostrum Bovinum, inaczej siara, młodziwo lub pierwszy pokram w życiu, to najlepszy sposób na utrzymanie organizmu w idealnej kondycji zdrowotnej, profilaktykę chorób, wspomaganie procesu leczenia oraz regeneracji.

Czytaj więcej

Administrator

10.04.2019

Dawkowanie i działanie Colostrum

Działanie Colostrum bovinum (siara, młodziwo) uwarunkowane jest występowaniem w niej ogromnej liczby biologicznie aktywnych składników, które regulują działanie organizmu oraz wpływają kojąco na skórę. W nas

Czytaj więcej

Administrator

21.08.2018

Colostrum – naturalna moc odmładzająca

Colostrum - to nazwa łacińska, którą rozumie cały świat. Po polsku mówi się często po prostu siara. Jest jednak jeszcze jedno piękne, staropolskie określenie na mleko pierwszej laktacji. Chcielibyśmy to słow

Czytaj więcej