Colostrum Bovinum, inaczej siara, młodziwo lub pierwszy pokram w życiu, to najlepszy sposób na utrzymanie organizmu w idealnej kondycji zdrowotnej, profilaktykę chorób, wspomaganie procesu leczenia oraz regeneracji. W dobie nasilonego stresu, wszechobecnych zanieczyszczeń środowiskowych, chemii czy antybiotyków, zaburzenia odporności stają się powszechnie występującym schorzeniem. Jednak nie musi tak być… warto wytoczyć ciężkie działa w postaci naturalnego Colostrum, którego skład to ponad 250 biologicznie aktywnych składników, mających niebagatelny udział we wzmocnieniu bariery ochronnej organizmu.

Zdrowe i bezpieczne Colostrum

Wasze bezpieczeństwo to dla nas priorytet, dlatego przygotowanie produktów na bazie Colostrum z serii Immuno Firs Aid odbywa się z zachowaniem najważniejszych standardów bezpieczeństwa i higieny. Siara pozyskiwana jest w odpowiednim czasie, krótko po wycieleniu, oraz przechowana we właściwej temperaturze. Dzięki restrykcyjnym prodcedurom Colostrum nie traci niemal nic ze swoich prozdrowotnych właściwości i znajduje zastosowanie, nie tylko w codziennym wspieraniu zdrowia, ale również w wielu dziedzianach życia m.in. medycynie czy kosmetologii.

Dlaczego Colostrum jest warte zainteresowania?

Liczne badania naukowe przeprowadzone na Colostrum, przy współpracy z instytutami naukowymi i uczelniami wyższymi, potwierdzają jej wielokierunkowe właściwości. Szczegółowe wnioski analiz znajdują się w opracowaniach naukowych, które specjalnie dla Was zamieściliśmy do wglądu na naszej stronie. Zapoznając się z nimi macie możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu dokładnego składu Colostrum oraz wpływu poszczególnych składników na organizm. Dowiedziono, że młodziwo ma działanie ogólnoustrojowe, a także miejscowe na błony śluzowe i skórę. Według opini lekarzy colostrum bovinum to ogrom zalet, które możecie doświadczyć „na własnej skórze” dzięki naszym produktom Immuno First Aid:

Suplement diety z Colostrum to środek innowacyjny, produktem są bowiem kapsułki DRcaps, dzięki którym wchłanianie składników aktywnych Colostrum odbywa się w jelicie cienkim, więc skuteczność ich działania jest wysoka. Według opinii lekarzy Colostrum zalecane jest do codziennego przyjmowania. Kosmetyki natomiast opracowano z myślą o wygodzie stosowania – są lekkie, łatwo się rozprowadzają i szybko wchłaniają, bezpośrednio dostarczając zbawiennych dla skóry składników.